Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Strojírenský dělník

Nabízíme:

  • měsíční mzdu až 19 tisíc
  • mzdu 87 Kč/hod
  • příplatky 13 Kč za noční směnu, 7 Kč za odpolední směnu, 6,20 Kč za práci ve ztíženém prostředí (při práci na hlavní pracovní poměr)
  • příplatek 25 % nad rámec zákona za práci o víkendu
  • bonus za produktivitu
  • práci na dohodu o pracovní činnosti, po 2 měsících přechod na hlavní pracovní poměr

Očekáváme:

  • ochotu pracovat na 3 směny (Po - Pá)
  • manuální zručnost, pečlivost a rychlost
  • spolehlivost

Náplň práce:

  • montáž zámků do aut
  • práce vsedě
  • čistý, tichý, bezprašný provoz

Lokalita: Královehradecký kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Hradec Králové)

495512571
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník
Datum zadání: 13.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?