Nabídka již není aktuální

Strážný/detektiv pro oblast Mladá Boleslav

Hledáme strážné/detektivy pro Mladou Boleslav.

Náplň práce:

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
  • práce na CCTV

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • dobrou fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
  • schopnost jak samostatné, tak týmové práce
  • zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu
  • dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování)
  • praxe v oblasti security - výhodou
  • certifikát strážného - výhodou

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního i platového růstu
  • mladý pracovní kolektiv
  • možnost vzdělávat se: školení, kurzy, sebeobrana
  • nástup od ihned

Do životopisu nezapomeňte uvést telefonní kontakt, mailovou adresu spolu s fotkou.

Životopisy zasílejte na [e-mail byl skryt]
Volejte na tel. 722 364 387 - Hančak
Lokalita: Mladá Boleslav
Hrubá mzda za měsíc: 14000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Služby
Ochrana osob a majetku
Datum zadání: 21.10.2014