Nabídka již není aktuální

Strategický nákupčí Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v Plzni, hledáme vhodného kandidáta na pozici Strategický nákupčí.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • odpovídá za vyhledávání potenciálních dodavatelů strojních a elektro komponent s cílem zvyšování konkurenceschopnosti firmy
  • vyjednává smluvní podmínky a připravuje uzavírání dodavatelských smluv
  • realizuje výběrová řízení strategických komponent u svěřených komodit
  • buduje a rozvíjí vztahy se strategickými dodavateli a zajišťuje plnění jejich závazků
  • hledá možnosti úspor a optimalizace nákupního procesu
  • provádí analýzy a hodnocení dodavatelů i svěřených komodit
  • realizuje nákupní marketing
  • spolupracuje na tvorbě kalkulací a analýz pro nové produkty
  • odpovídá za oblast nákupu v rámci projektového týmu
  • koordinuje nové nákupní projekty ve spolupráci s dalšími útvary
  • podílí se na strategickém rozhodování v rámci svěřených komodit
  • podílí se na budování nákupní strategie
  • aktivně hledá potenciální inovace vedoucí k růstu konkurenceschopnosti společnosti v rámci svěřených komodit
  • technicky a ekonomicky posuzuje a vyhodnocuje nákupní alternativy i nová technická řešení ve spolupráci s technickým úsekem
  • aktivně spolupracuje s dalšími útvary, zejména obchodním, technickým a řízením jakosti
  • realizuje služební cesty

POŽADUJEME:

  • VŠ, technického směru výhodou
  • min. 3 letou praxi v nákupu elektro či strojních komponent
  • dobrou orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • dobrou orientaci v oblasti obchodního práva ve vazbě na uzavírání smluv a ošetřování rizik
  • technické a ekonomické myšlení, výborné analytické schopnosti
  • rámcovou znalost dodavatelských technologií ve svěřeném oboru
  • vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
  • zkušenosti s elektronickými aukcemi výhodou
  • velmi dobrou znalost AJ podmínkou
  • energickou proaktivní osobnost s orientací na cíl a schopností jeho dosažení
  • potřebu zlepšovat sebe i okolí a touhu být nejlepší
  • schopnost práce pod tlakem
  • týmovost, flexibilitu, samostatnost a schopnost prosadit své názory
  • všímavost a nové nápady
  • systematičnost a strategické myšlení
  • zodpovědnost a důslednost
  • výbornou znalost MS Office (Excel, Word), znalost BAAN výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru
  • značná možnost osobního a profesního rozvoje
  • příležitost k realizaci vlastních progresivních nápadů a myšlenek
  • motivující platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
  • dlouhodobou perspektivu
  • šanci být úspěšným
  • zaměstnanecké výhody
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel: 725 817 242

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

2.4.2017