Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Strategický nákupčí se znalostí čerpání peněz z EU

Máte zkušenosti z oblasti nákupu?

Mluvíte anglicky?

Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ ČERPÁNÍ PENĚZ Z EU FONDŮ

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • praxe na podobné pozici podmínkou
  • znalost čerpání peněz z EU fonfů
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • uživatelskou znalost MS Office

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědnost za spolupráci s danými dodavateli, vyhledáváních nových dodavatelů
  • vedení výběrových řízení, sjednávání obchodních podmínek
  • objednávání služeb a neskladového materiálu
  • podílení se na zlepšování a snižování nákladů
  • vedení příslušné administrativy a reporting

NABÍZÍME:

  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu [e-mail byl skryt] tel. 725 562 671
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.htmL

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik nákupčí
Datum zadání: 2.9.2014