Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta v Pardubicích, hledáme vhodného uchazeče na pozici: SPRÁVCE IT

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti IT min. 3 roky
  • znalost standartního HW a SW vybavení
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost OS Microsoft server 2008 a 2012, AD, Exchange 2010 a 2013, správa uživatelů
  • základní znalost SQL dotazů a funkce databáze
  • síťové služby serverů
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, důslednost
  • výhodou – znalost síťových prvků HP a Mikrotik, znalost virtualizace VMWare, znalost zálohovacích postupů, zálohování prostředí VMware pomocí Veaam,

Náplň práce:

  • správa a údržba počítačové sítě, serverů a stanic
  • podpora koncových uživatelů
  • příprava a údržba dokumentace

NABÍZÍME:

  • zaměstnání v zahraniční společnosti,
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • odborný rozvoj formou školení
  • pracovní místo v Pardubicích
  • nástup možný ihned
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na [e-mail byl skryt] nebo volejte 725 562 671 Těšíme se na spolupráci s Vámi. Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Pardubice

Datum zadání:

24.1.2017