Specialista zákaznické péče

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáme mladé nadšené lidi do našeho kolektivu, kteří se chtějí učit novým věcem (nejen) v oblasti energetiky.

Pozice je vhodná i pro absolventy! Vše potřebné, týkající se odbornosti, Vás už doučíme... Hledáme týmového hráče, pro kterého/kterou není CUSTOMER SERVICE jen náplní práce, ale ŽIVOTNÍM MOTTEM!!!!!

Primární náplň práce našeho nového člena týmu :

• odborná a reprezentativní přímá obsluha zákazníka v pobočce společnosti (Na Poříčí 1046/24, Praha 1 - (https://www.bohemiaenergy.cz/o-spolecnosti/)
• poskytování informací, samostatné a efektivní zpracovávání dotazů a požadavků zákazníků v souladu s interními postupy ve stanovených SLA
• administrativní agenda spojená s provozem
• zpracování požadavků zákazníků doručených emailem, dopisem a webovou kanceláří
• spolupráce s ostatními odděleními při řešení požadavků zákazníků

Náš ideální parťák by měl mít/zvládnout:

• chuť řešit zákaznické požadavky osobně se zákazníkem
• empatii, vstřícnost a odolnost proti stresu
• pečlivost, pozornost a vysoké pracovní nasazení
• samostatný a proaktivní přístup, ale zároveň i týmového ducha
• znalost MS Office na uživatelské úrovni

Co Vám nabídneme na oplátku:

• úvodní školící program plně hrazený společností
• know-how v oblasti administrativních dovedností
• adaptační program a různá další školení soft i hard skills
• možnost práce na HPP
• stravenky v hodnotě 90 Kč
• Multisport karta
• zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu
• fixní mzda + osobní ohodnocení
• příspěvek zaměstnavatele na oblečení
• možnost kariérního růstu (interní přestupy)
• pravidelné soutěže o hodnotné ceny
• firemní akce (teambuilding, Mikulášská besídka, Vánoční večírek atd.)
• moderně vybavené pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností MHD
• naši zaměstnanci si cení férového jednání a příjemné pracovní atmosféry, která dělá naše pracovní prostředí zcela výjimečným

Máte-li o tuto pozici zájem a splňujete-li požadovaná kritéria, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem.

Pakliže se bude Váš profesní profil shodovat s požadavky na obsazovanou pozici, budete zařazeni do užšího výběrového řízení a budeme Vás telefonicky kontaktovat.
Vzhledem k množství reakcí budeme kontaktovat POUZE ty kandidáty, kteří opravdu splňují naše požadavky, děkujeme za pochopení.
V opačném případě Vám děkujeme za projevený zájem o zaměstnání v naší společnosti a v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, budou Vámi poskytnuté životopisy po ukončení výběrového řízení skartována

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na Poříčí 1046)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.3.2017