Specialista ve výrobě- kmenový zaměstnanec

Nabídka již není aktuální

Specialista ve výrobě- kmenový zaměstnanec Hledáme nové pracovníky specialisty přímo do kmene společnosti.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec)
  • nadstandartní finanční ohodnocení + výrobní prémie
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • dobrá dopravní dostupnost (svozové autobusy)
  • místo výkonu práce CTPark Modřice

Náplň práce:

  • montáž a kompletace výrobků dle přesných pokynů
  • práce dle pokynů nadřízeného ve výrobních prostorách
  • kontrola kvality výrobků
  • samostatná práce ve výrobních prostorách

Požadujeme:

  • ideálně vyučení v oboru strojírenství nebo elektro
  • praxe v oboru montáže a práce ve strojírenství (zámečník)
  • ochota se učit novým věcem
  • schopnost pracovat v týmu
  • znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • ochota práce ve 2 až 3 směnném provozu

Kontakt:

V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis. Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

22.4.2017