Nabídka již není aktuální

Specialista údržby - elektromechanik

Pro významnou nadnárodní společnosti působící v oblasti automotive a se sídlem v Písku hledáme vhodného kandidáta na pozici SPECIALISTA ÚDRŽBY - ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce:

mechanické a elektrikářské opravy strojů, okamžité řešení poruch ve výrobě
řešení příčin poruch a jejich předcházení
podílení se na optimalizaci strojů ve výrobní fázi
úprava strojů v oblasti elektro
zlepšování technického stavu strojů

Požadujeme:

SŠ nebo SOU v oboru elektrikář, elektromechanik
vyhl. 50/1978 Sb, § 6 a více
orientace v technické dokumentaci
schopnost rychlé reakce při řešení poruch
týmový duch, zodpovědnost
časová flexibilita

Nabízíme:

možnost stát se členem týmu údržby v silné společnosti
4 týdny dovolené, po roce týden navíc
příspěvek na stravování, dopravu, penzijní připojištění
možnost dalšího vzdělávání
třísměnný provoz
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu [e-mail byl skryt], tel. 721 258 307 Těšíme se na spolupráci!

Lokalita: Jihočeský kraj
Zařazeno v oborech: Služby, Strojírenství a průmysl
Úklid/údržba, Technik údržby
Datum zadání: 12.1.2015