Nabídka již není aktuální

Specialista(-tka) splátkového prodeje / Finanční služby

Pro významnou společnost poskytující spotřebitelské úvěry hledáme komunikativní osobnost pro prezentaci splátkového prodeje ve významném obchodním řetězci

Specialista(-tka) splátkového prodeje / HPP s fixní mzdou

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

Vaše zodpovědnost:
  • Působení v rámci významného obchodního řetězce – hobby-marketu a oslovování jeho zákazníků za účelem nabídky výhodného financování jejich nákupu, uzavírání příslušných smluv
  • Poskytování informací o možnostech splátkového prodeje
  • Zajišťování související administrativy

VÁŠ PROFIL:

Váš profil:
  • Sympatická, výřečná a přesvědčivá, pro-zákaznicky orientovaná osobnost
  • Obchodním duch a tah na branku
  • Pozice vhodná i pro absolventy
  • Zkušenosti z aktivního prodeje, výhodou z oblasti nabídky služeb
  • Chuť stále na sobě pracovat a vzdělávat se
  • Vytrvalost, schopnost nenechat se odradit a s úsměvem jít za úspěchem
  • SŠ vzdělání

NAŠE NABÍDKA:

  • Zázemí významné a stabilní společnosti s velkou tradicí
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Fixní mzda a motivační složka závislá na dosažených výsledcích
  • Výrazná seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
  • Možnost profesního růstu a osobního odborného rozvoje

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Praha

Referenční číslo: TRKCZ#10264.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Praha
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Bankovnictví a pojišťovnictví
Bankovní poradce
Datum zadání: 31.12.2014