Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Specialista/tka financování - České Budějovice

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici: Specialista/tka financování.

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ ekonomického či obchodního směru (opt. Bc.)
  • praxe a znalost finančních produktů výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • znalost MS Office, zejména MS Excel
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, týmová spolupráce
  • flexibilita, zodpovědnost, bezúhonnost

Náplň práce:

  • zajišťování financování pro jednotlivé společnosti
  • příprava produktů pro zákazníky
  • jednání s leasingovými a pojišťovacími společnostmi

Nabízíme:

  • pozice ve stabilní a silné společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • dynamický zavedený tým profesionálů
  • zajímavé firemní benefity
  • možnost kariérního a profesního růstu
  • propracovaný systém dalšího vzdělávání
  • motivační finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • stravenky

Lokalita: České Budějovice
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Administrativní práce, Bankovnictví a pojišťovnictví, Ekonomika, finance, účetnictví
Administrativní pracovnice/ík, Finanční poradce, Finanční analýza, Finanční poradenství, Statistik
Datum zadání: 12.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?