10 volných pozic na oddělení podpory prodeje

Obsazujeme 10 pozic na oddělení podpory prodeje! Hledáme zkušené operátory na aktivní linku, kde budou domlouvat schůzky obchodním zástupcům přední mezinárodní IT společnosti, případně pečovat o střední a vyšší zákaznický segment společnosti T-Mobile.

Jsme rodinné callcentrum s nízkou fluktuací, za Vaše zkušenosti  Vám skvěle zaplatíme. Na co se u nás můžete těšit?

Nabízíme

    • Nástupní mzda FIX 20.000 + bonusy
    • Plný, nebo zkrácený úvazek (40/20 hodin týdně)
    • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
    • Nástup možný ihned

Benefity

    • Stravenky
    • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Náplň práce

    • Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
    • Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme

    • Komunikativní osobnost
    • Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
    • český jazyk
    • Praxe v call centru výhodou

Místo výkonu práce

    • Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na www.bit.ly/prace-hanya. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Křenová 478/72)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.5.2017