Nabídka již není aktuální

Obsazujeme 10 pozic na oddělení podpory prodeje! Hledáme zkušené operátory na aktivní linku, kde budou domlouvat schůzky obchodním zástupcům přední mezinárodní IT společnosti, případně pečovat o střední a vyšší zákaznický segment společnosti T-Mobile. Jsme rodinné callcentrum s nízkou fluktuací, za Vaše zkušenosti Vám skvěle zaplatíme. Na co se u nás můžete těšit? Nabízíme
  • Nástupní mzda FIX 20.000 + bonusy
  • Plný, nebo zkrácený úvazek (40/20 hodin týdně)
  • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
  • Nástup možný ihned
Benefity
  • Stravenky
  • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu
Náplň práce
  • Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
  • Vedení administrativy spojené s hovory
Požadujeme
  • Komunikativní osobnost
  • Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
  • český jazyk
  • Praxe v call centru výhodou
Místo výkonu práce
  • Křenová 478/72, Brno
Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na www.bit.ly/prace-hanya. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.

Pracoviště:

Brno (Křenová 478, Brno, 60200)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek

Datum zadání:

17.2.2017