Specialista plánování výroby - znalost SAP

Trelleborg Bohemia a.s. patří do skupiny Trelleborg AB, která působí v 50 zemích světa a zaměstnává cca 23 000 zaměstnanců.
Pro doplnění našeho týmu hledáme uchazeče na pozici:

Co Vás čeká:

* plánování výroby (efektivní vytížení jednotlivých strojů)

* sledování průběhu plnění přijatých zakázek

* kontrola stavu zásob

* objednávání materiálu

* komunikace s oddělením logistiky, nákupu, kvality

Požadujeme

* SŠ vzdělání

* znalost SAP podmínkou

* alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici

* flexibilita, analytické myšlení

* odolnost vůči stresu

* AJ výhodou

Na co se u nás můžete těšit

* dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti
* týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní
* dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel s příspěvkem 55 % z ceny jídla, (cena oběda pro zaměstnance od 26,-Kč)
* každoroční navyšování mzdy
* pružná pracovní doba
* odměny k životnímu a pracovnímu výročí
* přátelská atmosféra na pracovišti

* možnost osobního a profesního růstu
* další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, rekreace, atd.)
* zvýhodněný telefonní tarif
* velmi dobrá dostupnost MHD, parkování přímo před firmou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Akademika Bedrny 531/8a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

11.2.2019