Specialista naceňování - okres Teplice

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialisty naceňování.

Náplň práce:

  • návrh výrobního postupu a kalkulace nových výrobků,
  • vyjednávání cen, dodacích podmínek a termínů,
  • identifikace možností snižování nákladů a jejich realizace,
  • sledování vývoje trhu a nových trendů,
  • výběr, hodnocení a rozvoj dodavatelů,
  • úzká spolupráce se zákaznickým centrem, vedoucími výrobních provozů i procesními inženýry,
  • práce s technickou dokumentací a výkresy.

Požadujeme:

  • min. SŠ / VŠ s technickým zaměřením,
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou,
  • výborná orientace v technické a výkresové dokumentaci (AutoCad, Inventor, aj.),
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové podmínky,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • čtvrtletní příspěvek ke mzdě,
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované závodní stravování,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • bonusy, odměny a další.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]