Specialista na tvorbu návodů

Hledáme vhodného kandidáta na pozici „specialista na tvorbu návodů“.

Náplň práce:

  • tvorba návodů a příruček (letecká technika, obráběcí stroje apod.),
  • příprava dokumentů k překladu (konverze formátů),
  • grafická úprava přeložených dokumentů,
  • práce v MS Word, InDesign, FrameMaker, formáty XML, HTML atd.

Požadujeme:

  • vynikající znalost práce s PC,
  • výbornou znalost CZ, znalost dalšího jazyka (EN, DE …) výhodou,
  • schopnost samostatné práce,
  • časovou flexibilitu,
  • svědomitost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • zajímavé finanční podmínky,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • zajímavou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu.

Možná forma spolupráce:

  • trvalý pracovní poměr,
  • ŽL,
  • dohoda o provedení práce.
Sídlo firmy – Uherské Hradiště. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na [e-mail byl skryt]. Více informací o naší společnosti najdete na www.edlinecz.com

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (Jiřího z Poděbrad 1212, Uherské Hradiště)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.12.2014