Nabídka již není aktuální

Specialista logistiky - zákaznický servis (s IT)

Pro silnou nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Benešově u Prahy hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista logistiky a zákaznického servisu s italštinou.

Náplň práce:

  • řešení dispozic dodávek materiálu
  • zodpovědnost za včasné dodávky výrobků k zákazníkům
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • řešení skladových zásob a přepravy
  • dodržování BOZP a zodpovědnost za BOZP na svěřených úsecích
  • práce v systému SAP

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • znalost italského jazyka na komunikativní úrovni, AJ na úrovni B2
  • praxe v logistice výrobní společnosti alespoň 1 rok - znalost logistických procesů
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • lukrativní pozici v týmu silné výrobní společnosti
  • velmi dobré nástupní mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • další zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte zaslat svůj životopis na adresu [e-mail byl skryt]., tel. 721 258 307 Těšíme se na spolupráci!

Lokalita: Jihočeský kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik a speditér, Logistik nákupčí
Datum zadání: 9.1.2015