Specialista logistiky - okres Teplice

Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialisty logistiky.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • komunikace se zákaznickým servisem v AJ,
    • příprava podkladů pro objednávky přeprav,
    • koordinace a plánování zakázek,
    • úzká spolupráce s dalšími odděleními (účtárna, sklad, aj.),
    • zpracování faktur a jejich schvalování.

POŽADUJEME:

    • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru,
    • pokročilá komunikativní znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka,
    • velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint), SAP,
    • komunikační dovednosti,
    • samostatnost, přesnost, spolehlivost,
    • schopnost rychlého zapracování, flexibilitu,
    • praxe min 2 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou.

NABÍZÍME:

    • odpovídající mzdové podmínky,
    • příjemné pracovní prostředí,
    • pružná pracovní doba,
    • 5 týdnů dovolené,
    • dotované závodní stravování,
    • příspěvek na penzijní pojištění,
    • bonusy, odměny a další.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Teplice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.4.2017