Specialista klientského centra v Ostravě

hledáme lidi, kteří se nebojí výzev, milují obchod a kontakt se zákazníkem. Pracovní pozice vyhrazena pro OZP.

Co bude Vaším úkolem

    • Péče o klienta v nejrůznějších situacích
    • Telefonická komunikace se zákazníky a zpracování jejich požadavků

 Co od Vás čekáme

    • SŠ vzdělání
    • Vynikající komunikační schopnosti a příjemné vystupování
    • Výbornou znalost českého jazyka
    • Uživatelskou znalost PC (MS Word, Excel, Outlook)
    • Aktivní přístup k zadaným úkolům a orientaci na zákazníka
    • Důslednost, zodpovědnost a přesnost
    • Zkušenost v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou

Co pro Vás máme my

    • Dynamickou práci v přátelském kolektivu
    • Volné víkendy
    • Nadprůměrné platové podmínky
    • Osobní i profesní rozvoj, školení, workshopy
    • Moderní firemní benefity
    • Inspirativní tým spolupracovníků
    • Káva, čaj, pitný režim zdarma
    • Nástup možný ihned

Neváhejte nás kontaktovat e-mailová adresa: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava

Typ práce:

Práce pro OZP

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Jazykové kurzy, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

21.3.2019