Specialista bezpečnosti práce bozp a po obj26

Nabídka již není aktuální.

  •  Pracovní náplň
      • dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
      • podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
      • podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

  •   Nabízíme
      • odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
      • služební automobil
      • odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
      • možnost samostatně plánovat svoji práci
      • výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
      • lokalita celá ČR, zastoupení ve 14ti krajích ČR (lokalita vždy dle místa bydliště uchazeče)

  •   Požadavky
      • SŠ/VŠ vzdělání
      • praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
      • OZO BOZP dle zák. 88/2016 Sb.
      • OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
      • praxe v oblasti ochrany životního prostředí, znalost AJ a znalost BOZP a PO ve výrobních podnicích výhodou!
      • ŘP sk. B
      • vysoké pracovní nasazení
      • iniciativnost a zaměření na výsledek

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Kultura, Flexi – poukázky, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Služební auto, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

30.3.2017