Specialista bezpečnosti práce bozp a po – severní Morava, obj666

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň

    • dodávání dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
    • podílení na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
    • podílení na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Nabízíme

    • odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
    • služební automobil
    • odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
    • možnost samostatně plánovat svoji práci
    • výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
    • lokalita Severní Morava

Požadujeme

    • SŠ nebo VŠ vzdělání
    • praxe v oblasti BOZP a PO alespoň 3 roky
    • OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
    • OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
    • řidičský průkaz skupiny B
    • vysoké pracovní nasazení
    • iniciativnost a zaměření na výsledek

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Šumperk, Ostrava, Opava (Karla Englische 6)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.3.2017