SPECIALISTA BEZPEČNOSTI PRÁCE BOZP A PO – Praha – OBJ26

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň:

  • dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
  • podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
  • podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Nabízíme:

  • odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • služební automobil
  • odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
  • možnost samostatně plánovat svoji práci
  • výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
  • lokalita Praha + Střední Čechy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
  • OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
  • OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
  • ŘP sk. B
  • vysoké pracovní nasazení
  • iniciativnost a zaměření na výsledek

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.1.2017