Směnový mistr ( zázemí v nadnárodní společnosti )

Nabídka již není aktuální

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Nabízíme Vám:

  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Měsíční prémie za výsledky práce
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • Dotované závodní stravování
  • Zdravotní péče
  • Sportovní a kulturní aktivity
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Flexibilní pracovní dobu

Pracovní náplň:

  • Vedení kolektivu a odpovědnost za plnění plánovaných úkolů svěřeného výrobního úseku v objemu a předepsané jakosti.
  • Odpovědnost za hospodárné využívání výrobního zařízení, personálu, nástrojů, přípravků, nářadí a měřidel, stav strojů a zařízení, zabezpečení oprav a hodnocení procesu.
  • Odpovědnost za pravidelnou kontrolu dodržování technologických a kontrolních postupů a za řešení neshod.
  • Odpovědnost za hodnocení pracovníků svěřeného úseku, zajištění preventivních prohlídek pracovníků a péče o ně.
  • Dodržování čistoty a pořádku, ochrany životního prostředí, požární ochrany a bezpečnosti práce ve svěřeném úseku.
  • Příprava provozních záznamů, rozborů a běžné administrativy.
  • Příprava a organizace výrobních porad.

Požadujeme:

  • SŠ technického směru.
  • Praxe v oblasti strojírenské výroby 3 roky.
  • Zkušenosti s vedením kolektivu minimálně 2 roky podmínkou.
  • Práce na PC: Microsoft Office, SAP výhodou.
  • Flexibilita, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti a rozhodnost.
  • Ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Pracoviště:

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018