Školitel strojů a robotů

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK Systems s.r.o. s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici Školitel strojů a robotů.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technický obor)
  • Praxe min. 1 rok v oblasti vstřikování plastů
  • Časová flexibilita, ochota cestovat
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Zájem o obor, ochota dál se vzdělávat
  • Schopnost práce v týmu i samostatně
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost, příjemné vystupování a jednání

Náplň práce:

  • Školení zákazníků na řízení strojů KM MC5, KM MC6
  • Školení zákazníků na řízení robotů Sepro Visual 2, Visual 3
  • Technologická školení
  • Tvorba podkladů pro technologická školení
  • Technologická podpora výroby u zákazníků
  • Řízení technických projektů ve vztahu k rozjezdu nové výroby
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s obchodním odd. KM
  • Spolupráce s obchodním odd. Periferie

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavé firemní benefity
  • Možnosti profesního a kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
Své životopisy zasílejte na adresu [e-mail byl skryt], kontaktní osoba: Zuzana Wágnerová DiS., Personální manažer +420 389 041 301 nebo +420 734 171 759

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.11.2016