Skladový manipulant

Hledáme pracovníka do skladu pro významnou společnost v Českých Budějovicích.

Náplň práce: - práce ve skladu - kontrola výrobků - balení výrobků

Požadujeme: - fyzická zdatnost - dobrý zdravotní stav - praxe ve skladu/výrobě - základní znalost práce s PC - spolehlivost, pečlivost

Nabízíme: - stabilní zaměstnání na 2směnný provoz (Po – Pá) - možnost profesního růstu - cca měsíc brigáda 80,- Kč/hod., poté HPP s nástupním platem 13 000,- + osobní ohodnocení 0-3000,-Kč - zaměstnanecké benefity

Vaše životopisy posílejte na e-mail: cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvést "kód C95813".

informace

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Datum zadání:

26.4.2017