Nabídka již není aktuální

SKLADNÍK / SKLADNICE – MIKULOV - AŽ 20.000 KČ JSME MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST PŮSOBÍCÍ V 71 ZEMÍCH SVĚTA. V ČESKÉ REPUBLICE JSME OD ROKU 1992 A STÁLE ROZŠIŘUJEME SVÉ ŘADY A HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA/-KU NA POZICI SKLADNÍK / SKLADNICE - MÍSTO VÝKONU PRÁCE MIKULOV.

NABÍZÍME:

  • měsíční mzda ve výši 16 488 Kč
  • příplatky (noční 17 Kč/hod , odpolední 6,87 Kč/hod., víkend 10 %, přesčas 25-50 %)
Bonusy
  • výkonnostní bonus až do výše 1 500 Kč/měsíc
Další benefity
  • příspěvek na dopravu, dle vzdálenosti bydliště až 125,-Kč / 1 odpracovaný den
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6)
  • práce na hlavní pracovní poměr pro stabilní společnost

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz podmínkou (VZV výhodou)
  • spolehlivost, pracovitost
  • možnost pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenost ve skladu výhodou, nikoliv podmínkou
  • čistý trestní rejstřík

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce ve skladu
  • obsluha VZV, NZV a paletového vozíku
  • práce se čtečkou (scanování), evidence materiálu

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

20.12.2016