Hledáme aktivní, zodpovědné zájemce o práci na pozici: SKLADNÍK

Náplň práce:

Vychystávání zboží pro zákazníky dle objednávky ze svěřeného úseku za pomoci čtečky čárových kódů. (V některých případech se jedná o težší skladové kusy.) Zadávání dat do systému (naskladnění, vyskladní) prostřednictvím čtečky čárových kódů a dotykového přenosného zařízení. Pracovní doba: pondělí-pátek převážně v čase 10:15 – 18:45 . Místo výkonu práce: hranice Brno-Slatina a obce Šlapanice. Jedná se o 3 dojezdovou zónu (mimo zónu 100+101)! Mzda: 17800Kč/měs. Benefity: Stravenky, 23 dnů dovolené za kalendářní rok

Požadavky:

vzdělání: minimálně vyučení schopnost práce s PC a čtečkou čárových kódů zkušenost s prací ve skladu – výhodou zkušenost se skenováním – výhodou čistý trestní rejstřík spolehlivost, flexibilita, samostatnost aktivní a energický přístup k práci

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.1.2017