Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Skladník

Skladník - Brno,CTPark Slatina - dvousměnný provoz

POŽADAVKY
  • SOU vzdělání
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost
  • praxe v oblasti skladového hospodářství podmínkou
  • průkaz/zkušenost s VZV (podmínkou), zkušenost s řízením retraku velkou výhodou (není podmínkou)
  • znalost čtení technických výkresů
  • znalost měření pomocí měřidel výhodou
  • termín nástupu do pracovního poměru ihned nebo dle dohody
  • znalost AJ a uživatelská znalost PC výhodou

NABÍDKA
  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí silné zahraniční společnosti (nástup do kmenového stavu)
  • místo výkonu práce – CTPark Slatina
  • pracovní doba - 2směnný provoz (Po-Pá ranní, odpolední)

Široká nabídka benefitů:

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • firemní vzdělávání a interní školení
  • firemní akce

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • vychystávání zboží pro expedici podle dokumentace
  • zaskladňování zboží z příjmu do skladu
  • manipulace s břemeny
  • obsluha VZV a retraku MĚSTO: Brno

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Brno)

542212957
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik a speditér, Logistik nákupčí
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?