Nabídka již není aktuální

Skladník, zkrácený úvazek - Praha

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník s VZV na částečný úvazek - noční směny.

Náplň práce:

  • příjem materiálu do skladu
  • příprava a nakládka výrobků pro odvoz k zákazníkovi
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • manipulace s VZV
  • práce v nočních směnách (2-8h ranní)

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací ve skladu
  • platné osvědčení pro manipulaci s VZV
  • fyzická zdatnost, vytrvalost
  • časová flexibilita, spolehlivost, trestní bezúhonost
  • aktivní přístup k plnění pracovních činností
  • ŘP sk B - vlastní automobil k dojíždění do zaměstnání výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • benefity
  • zázemí prosperující firmy
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracoviště: Praha 8

Zaujala Vás pracovní nabídka? Vlastníte osvědčení pro manipulaci s VZV a máte zájem o zkrácený úvazek na noční směny? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Skladník/Manipulant
Datum zadání: 12.3.2015