Skladník VZV / manipulant, 27.000 Kč/měs.

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě:

Baví Vás práce ve skladu a hledáte si klidnou a dobře placenou práci? Pak chceme právě Vás! Hledáme šikovné a precizní pracovníky k podpoře odborného úseku logistiky v našem vedoucím výrobním závodě v Chotěšově (případně i pro sklad v Plzni na Borských polích) na pozici skladník/skladnice.

Náplň práce:

  • příprava materiálu pro výrobní zakázky dle protokolu
  • řádné uskladnění materiálu
  • optimální využití skladových prostor - přeskladňování
  • příjem podskupin z výroby na sklad
  • práce se SAP
  • denní práce s vysokozdvyžným vozíkem
  • spolupráce při provádění inventur
Nástup možný IHNED! Máte stejně šikovné kamarády? Řekněte jim a pojďte k nám pracovat společně :)

Požadujeme:

  • minimálně ÚSO vzdělání
  • schopnost práce ve směnném provozu - 3 směny / turnus
  • znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
  • praxe v oboru velkou výhodou
  • praxe a platný průkaz na VZV
  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Možnosti směn:

  • třísměnný provoz - po-pá ranní / noční / odpolední
  • turnusový provoz výrobní - víkend 12hod.noční, po-st volno, čt-pá ranní 8 hod., víkend 12hod denní, po-st noční 8 hod., čt-pá volno, víkend volno, po-pá odpolední 8 hod., víkend volný, po-st ranní směna 8 hod., čt-pá volno a to celé dokola

Nabízíme:

  • moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí
  • velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
  • příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce
  • variabilní složka mzdy až 20 %
  • docházkový bonus 1.500 Kč / měs.
  • dotované závodní stravování (6 jídel, včetně polévky, pití a salátu)
  • bezlepková dieta
  • příspěvek na praní pracovního oblečení
  • finančně oceňujeme zlepšovací nápady
  • jednorázové finanční bonusy k životním i pracovním jubileím
  • finančně podporujeme děti našich zaměstnanců ve školním vzdělávání
  • možnost umístění dítěte v mateřské škole sousedící s areálem spol.
  • po zapracování pět týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
  • dotovanou firemní autobusovou dopravu z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně, Stříbra a Klatov
  • stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
  • podporujeme své zaměstnance v kariérním postupu
  • firemní školení a jazykové kurzy
  • benefitní program na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci ve výši až 3.600 Kč/rok
  • zvýhodněné vstupenky na kulturní akce
  • bonusy za doporučení nových pracovníků až 4.000 -20.000 Kč
  • firemní právní poradna zdarma
  • závodní lékař v areálu společnosti
  • firemní časopis zdarma – soutěže pro děti
  • Pravidelná setkání s vedením společnosti
  • každoroční vánoční večírek
  • sportovní dny
V případě Vašeho zájmu se prosím dostavte v kterýkoliv pracovní den PO-PÁ v 9:30 na personální odd.v Chotěšově, kde si vypíšete žádost o pracovní místo a předáme Vám základní informace o naší společnosti. Současně si budete moci i práci v krátkosti vyzkoušet. Poté se již domluvíme ohledně přesného termínu nástupu a potřebných náležitostí.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Plzeňský kraj (Dobřanská 629, Chotěšov - firemní doprava zajištěna)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.2.2017