Skladník ve skladu potravin

Pro našeho významného klienta, německou logistickou společnost, hledáme větší počet pracovníků do skladu potravin.

Náplň práce :

  • manipulační a logistické úkony s potravinovým zbožím
  • práce s PC a skenerem
  • obsluha manipulačních vozíků
  • práce v chladu

Požadujeme :

  • min. základní vzdělání
  • znalost práce s PC
  • potravinářský průkaz-můžeme vyřídit na místě
  • manuální zručnost, spolehlivost, samostanost, seriózní přístup,
  • výhodou praxe ve skladu.

Nabízíme :

  • dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže,
  • práce v 3-směnném provozu,
  • NADSTANDARTNÍ PRÉMIE, BONUSY
  • stravenky za odpracovanou směnu
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost týdenních záloh, pro nové nástupy možná záloha již po první odpracované směně
  • zajištěné ubytování
  • bonusy v podobě sezonních potravin a občerstvení v práci zdarma
Místo výkonu práce CT Park Nová Hospoda - BOR U TACHOVA (Plzeňský kraj) V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 607 053 507 777 038 479 Při odpovědi na inzerát prosím uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na [e-mail byl skryt] a do předmětu uveďte Skladník ve skladu potravin a kód pozice P87182

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.2.2017