Skladník v potravinářství

Pro našeho významného klienta, německou logistickou společnost, hledáme větší počet pracovníků do skladu potravin.

Náplň práce :

- manipulační a logistické úkony s potravinovým zbožím

- práce s PC a skenerem

- obsluha manipulačních vozíků

- práce v chladu

Požadujeme :

- min. základní vzdělání

- znalost práce s PC

- potravinářský průkaz-můžeme vyřídit na místě

- manuální zručnost, spolehlivost, samostanost, seriózní přístup,

- výhodou praxe ve skladu.

Nabízíme :

- dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže

- práce v 1-3-směnném provozu

- NADSTANDARTNÍ PRÉMIE, BONUSY

- stravenky za odpracovanou směnu

- příspěvek na dopravu

- 5 týdnů dovolené

- možnost týdenních záloh, pro nové nástupy možná záloha již po první odpracované směně

- zajištěné ubytování

- bonusy v podobě sezonních potravin a občerstvení v práci zdarma, poukázky do fittness, na masáže a jiné.

Místo výkonu práce CT Park Nová Hospoda - BOR U TACHOVA (Plzeňský kraj)

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 607 053 507 777 038 479 Při odpovědi na inzerát prosím uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na [e-mail byl skryt] a do předmětu uveďte Skladník ve skladu potravin a kód pozice P87182

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeňský kraj (CT Park - Nová Hospoda, Bor u Tachova)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.4.2017