Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Skladník s VZV

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník s VZV.

Pracoviště: Brandýs nad Labem

Náplň práce:

  • vyskladnění/zaskladnění materiálu podle požadavků.
  • manipulační práce s VZV, ručně vedený VZV pro zakládání do regálu.
  • obsluha provozu (spolupráce s ostatními středisky).
  • vykládka a nakládka kamionů.
  • podílení se na interní logistice.

Požadujeme:

  • spolehlivost,
  • časovou flexibilitu,
  • komunikativnost,
  • schopnost kolektivní práce,
  • PRAXI na obdobné pozici, zkušenost W1,D,

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • mzda 18.500 - 25.000 Kč/měsíčně
  • nástup možný IHNED
  • možnost ubytování
  • stravenky

Zájemci zasílejte svůj životopis a telefonní kontakt na e-mail: prahazavináčworkservice.cz, nebo nás kontaktujte na čísle 601311311
Lokalita: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Hrubá mzda za měsíc: 25000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Work Service Czech s.r.o.
Veronika Suková
601311311
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Skladník/Manipulant
Datum zadání: 12.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?