Skladník s VZV Liberec

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu.

Místo pracoviště: Liberec

Nástup: IHNED

PRACOVNÍ DOBA:
3-směnný, nepřetržitý provoz PO až PÁ (ranní 6:00-14:00; odpolední 14:00-22:00; noční 22:00-6:00)
víkendy možné přesčasy

Pracovní náplň:
- pravidelné zásobování výrobních linek komponentami pro výrobu a odvoz hotových výrobků od výrobních linek do skladu
- manipulace s dalšími vyráběnými komponentami, s hotovými výrobky, s obalovými materiály v rámci závodu dle požadavků výrobních oddělení

Požadujeme:
- SOU
- spolehlivost, zodpovědnost a chuť k práci
- platný řidičský průkaz VZV
- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

Nabízíme:
- 18.000 až 25.000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů)
- pracovní oděv a obuv zdarma
- možnost vyplácení záloh
- ubytování nebo možnost příspěveku na ubytování pro mimoregionální

V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře,
nebo volejte na tel. +420 601311311 nebo posílejte SMS: "PRÁCE LIBEREC" a my Vám zavoláme nazpět.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.4.2017