Skladník na 1 směnu-pro spol. Neuman velkoobchod Cash & Carry a.s.,

Pro klienta, jímž je společnost Neuman velkoobchod Cash & Carry a.s., hledám pracovníka na pozici skladníka. Pozice vyžaduje občasné přenášení těžších věcí a neví vhodná pro ženy.

Místo výkonu práce: Masná, Brno

Pracovní doba: sklad je otevřený od 7.00- 15.30 (příchod a odchod  je možný dle dohody o půl hodiny posunout)

Nástupní mzda: 22 tisíc Kč, po zapracování 25 -26 tis Kč s pohyblivou složkou mzdy

Náplň práce:

Příjem zboží na sklad, vyskladnění z dodávky či kamionu

Zaskladnění do pozic ve skladu

Vizuální kontrola, zda není zboží viditelně poškozeno

Kontrola počtu/kusů dle dodacího listu

Zadání dodávky do počítače, evidence objednávek

Vychystávání zboží pro prodejnu, vypsání výdejky

Práce s ručním vozíkem a VZV

Komunikace s kolegy ve skladu a na prodejně

Požadujeme:

Fyzickou zdatnost

Schopnost práce na počítači

Praxe ve skladu je určitě výhodou

Přátelská, nekonfliktní povaha

Schopnost učit se nové věci.

Co Vám můžeme nabídnout?

HPP s nástupem ihned

Menší kolektiv (náš tým má celkem 4 pracovníky)

Stravenky v hodnotě 85Kč

Multisport kartu

Slevy na firemní produkty

Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem se o ni ucházet, zašlete mi Váš životopis. Domluvím se s Vámi na pohovoru přímo ve firmě.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Masná)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Stravenky,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019