SKLADNÍK - Brno_Šlapanice

Nabídka již není aktuální.

Hledáme aktivní, zodpovědné zájemce o práci na pozici:

SKLADNÍK

Náplň práce:
Vychystávání zboží pro zákazníky dle objednávky ze svěřeného úseku za pomoci čtečky čárových kódů. (V některých případech se jedná o težší skladové kusy.)
Zadávání dat do systému (naskladnění, vyskladní) prostřednictvím čtečky čárových kódů a dotykového přenosného zařízení.

Pracovní doba: pondělí-pátek převážně v čase 10:15 – 18:45 hod.

Místo výkonu práce: hranice Brno-Slatina a obce Šlapanice. Jedná se o 3 dojezdovou zónu (mimo zónu 100+101)!

Mzda: 17 870Kč/měs.
Benefity: Stravenky v hodnotě 90 Kč 23 dnů dovolené za kalendářní rok

Požadavky:
vzdělání: minimálně vyučení
schopnost práce s PC a čtečkou čárových kódů výhodou
zkušenost s prací ve skladu – výhodou
zkušenost se skenováním – výhodou
čistý trestní rejstřík
spolehlivost, flexibilita, samostatnost
aktivní a energický přístup k práci

V případě, že Vás náš inzerát zaujal, kontaktujte nás přes odpovědní formulář s Vaším přiloženým aktuálním životopisem, poté Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Šlapanice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Stravenky,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

30.3.2017