Nabídka již není aktuální

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA, SPOLEČNOST ZABÝVAJÍCÍ SE VÝROBOU OBALŮ, HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE NA POZICI SKLADNÍK.

INFORMACE/NABÍZÍME:

  • možnost zajištění ubytování s dotací 1500 Kč
  • smlouva na HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta již po prvním měsíci
  • mzda až 23500,- Kč dle pozice a pracovního výkonu
  • 3 směnný / nepřetržitý provoz dle sezóny
  • dotované závodní stravování - cena jídla 27,-
  • 5 týdnů dovolené
  • kafeterie
  • příspěvky na PP/ŽP

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha VZV
  • nakládka/vykládka, zaskladnění/vyskladnění materiálu
  • práce ve skladovém systému
  • práce s ruční čtečkou

POŽADUJEME:

  • praxe v řízení VZV
  • platné oprávnění k řízení VZV není podmínkou
  • zodpovědnost
  • flexibilitu
  • ochotu pracovat přesčas
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz B vlastní automobil

KONTAKT:

  • PETRA KLÍMOVÁ(602 535 437; [e-mail byl skryt])

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

6.2.2017