Shunt driver - kolín nástup ihned!

Nabídka již není aktuální.

Jste řidič kamionu a už vás nebaví být neustále na cestách?

Pro našeho klienta hledáme zkušené řidiče kamionové dopravy.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce:

  • nadokování návěsů pro vykládku a nakládku zboží v areálu výrobní společnosti pomocí systému GPS a RFID technologie
    • příprava návěsu na vykládku či nakládku - rozplachtování, zaplachtování návěsu, zvednutí střechy
    • dodržování bezpečnosti při práci
    • pravidelná kontrola technického stavu svěřené techniky a nahlášení poruch
    • dodržování efektivní jízdy s ohledem na spotřebu pohonných hmot

Pracovní doba:
• od pondělí do pátku, střídání ranních a odpoledních směn po týdnu
• denní směna 6:00 - 14:25 hod.
• odpolední směna 15:30 - 23:55 hod.

Požadujeme
• platný profesní průkaz sk. C+E a výpis z karty řidiče
• prokazatelnou praxi řidiče nákladních vozů
• ochotu pracovat ve směnném režimu
• zkušenost a zručnost při couvání do docků - velká výhoda
• zkušenost s prací na PC - velká výhoda
• ochota pracovat i v kanceláři - velká výhoda

Nabízíme:

• Nástupní hrubou mzdu 22 800 Kč/měsíc
• Zázemí mezinárodní společnosti, která staví na svých hodnotách a respektuje každého jednotlivce
• Práce na ojedinělém pracovišti, jediném v ČR
• Zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na dojíždění, cafeterie, výhodné mobilní volání, atd.

V případě zájmu IHNED PIŠTE, VOLEJTE NA: Michaela Imramovská, tel. 735175625 nebo email: praha@protemp.cz

Pro-Temp

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kolín (Průmyslová zóna Ovčáry)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Stravenky,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.3.2017