Servisný technik - Technológia pre vstrekovanie plastov (Nitra, Bratislava, Trnava)

Nabídka již není aktuální.

Do nášho dynamického tímu spoločnosti KUBOUŠEK SK, s.r.o., s dlhoročnou tradíciou na trhu, hľadáme schopného kandidáta na pozíciu: Servisný technik - Technológia pre vstrekovanie plastov

Požiadavky:

• min. stredoškolské s maturitou technického smeru

• vyhláška 508/2009 §22

• orientácia v technickej dokumentácii

• dobré komunikatívne schopnosti, ústretové rokovania

• lojalita, technické myslenie, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť

• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka značnou výhodou

• vodičský preukaz sk. B

Pracovná náplň:

• opravy a inštalácie vstrekovacích strojov v okolí regiónu trvalého bydliska, technológií pre spracovanie plastov (v plastikárskom priemysle)

• špecifikácie a opravy závad

• technická podpora

• komunikácia so zákazníkom

Ponúkame:

• pozície v stabilnej a silnej spoločnosti

• práce na hlavný pracovný pomer

• dynamický zavedený tím profesionálov

• zaujímavé firemné benefity

• možnosť kariérneho a profesionálneho rastu

• prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania

• motivačné finančné ohodnotenie

Svoje životopisy zasielajte na adresu [e-mail byl skryt], kontaktná osoba: Zuzana Wágnerová DiS., Personálny manažér junior +420 389 041 301 alebo +420 734 171 759

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Slovensko-Bratislava (Poprad, Prešov, Topoľčany, Partizánske, Prievidza)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.12.2016