Servisní technik – Technologie pro vstřikování plastů - (Severozápadní Čechy)

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK s.r.o., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici: Servisní technik – Technologie pro vstřikování plastů

Požadujeme:

  • min. středoškolské s maturitou technického směru
  • vyhláška 50/1978 Sb. min. §5
  • orientace v technické dokumentaci
  • dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání
  • loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • opravy a instalace vstřikovacích strojů, technologií pro zpracování plastů (v plastikářském průmyslu)
  • specifikace a opravy závad
  • technická podpora
  • komunikace se zákazníkem

Nabízíme:

  • pozice ve stabilní a silné společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • dynamický zavedený tým profesionálů
  • zajímavé firemní benefity
  • možnost kariérního a profesního růstu
  • propracovaný systém dalšího vzdělávání
  • motivační finanční ohodnocení
Své životopisy zasílejte na adresu [e-mail byl skryt], kontaktní osoba: Zuzana Wágnerová DiS., Personální manažer junior +420 389 041 301 nebo +420 734 171 759

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.6.2016