Servisní technik průmyslových robotů

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK s.r.o., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici: Servisní technik průmyslových robotů

(vhodné i pro absolventy)

Požadujeme:

- min. středoškolské s maturitou technického směru

- vyhláška 50/1978 Sb. min. §5

- orientace v technické dokumentaci

- dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání

- loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost

- znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

- zkušenosti s automatizací nebo programováním průmyslových robotů výhodou

- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

- opravy a instalace průmyslových robotů, především lineárních (v plastikářském průmyslu)

- specifikace a opravy závad

- technická podpora

- komunikace se zákazníkem

- servisní činnost i v dalších oblastech (ostatní periferní zařízení pro plastikářský průmysl)

Nabízíme:

- pozice ve stabilní a silné společnosti

- práce na hlavní pracovní poměr

- dynamický zavedený tým profesionálů

- zajímavé firemní benefity

- možnost kariérního a profesního růstu

- propracovaný systém dalšího vzdělávání

- motivační finanční ohodnocení

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Služební auto, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.4.2017