Servisní technik (okr. Brno-venkov)

MORAVIA PROPAG, s.r.o. má zákazníky po celém světě, např. Coca-Cola, Pilsner Urquell, Gambrinus, Marlenka, Lobkowicz, Google a další. S našimi produkty se možná denně setkáváte!

Pro Servisní středisko v Blučině (Brno-venkov) hledáme technika se zaměřením elektro. Chceš se podílet na servisu chladírenského zařízení pro Coca-Colu a další zákazníky? Pak hledáme právě Tebe pro servis lednic a chladících boxů!

Náplň práce:

    • kompletní repas zařízení
    • elektro opravy a opravy mechanických částí zařízení
    • výměna kabelů, startérů, zářivek, tlumivek, ventilátorů, napájecího trafa pro led osvětlení, atd.
    • lepení tapet, parciální lakování, kytování, broušení a další drobné opravy

Od vhodného kandidáta očekáváme:

    • spolehlivost, odpovědnost, přesnost a poctivý přístup k práci
    • manuální zručnost, šikovnost (uvítáme zkušenost s více řemesly)
    • vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

Výhodou:

    • praxe se servisní či opravárenskou činností výhodou
    • praxe s opravami chladírenských zařízení

Co Vám můžeme nabídnout?

    • práci na hlavní pracovní poměr - pravidelná pracovní doba 40 hod./týdně
    • stabilní platové ohodnocení a bonusový systém, kterým lze mzdu navíc výrazně ovlivnit
    • zázemí zavedené společnosti se silným postavením na trhu a 20letou historií
    • dovolená navíc a sick-days
    • flexibilní začátek a konec pracovní doby
    • jazykové kurzy
    • příspěvek na sport, kulturu či volný čas
    • příspěvek na životní či penzijní připojištění
    • a další balíček zaměstnaneckých benefitů

Nástup co nejdříve.
Pracoviště: Blučina (18 km JIŽNĚ od Brna)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Blučina)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.2.2017