Nabídka již není aktuální

Pro podnik dlouhodobě působící na trhu v Děčíně, hledáme nové pracovní síly do našeho kolektivu na pracovní pozici Servírky.

Pracovní náplň:

  • usazování hostů a jejich obsluha,
  • poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů,
  • přijímání a zadávání objednávek do systému,
  • spolupráce s kuchyňským personálem,
  • řešení případných stížností či reklamací,
  • inkasování plateb zákazníků a úklid použitých předmětů (nádobí, příbory, sklenice, aj.).

Požadavky:

  • min. SOU s praxí 6 měsíců,
  • či nevyučený s praxí min. 1 rok,
  • znalost cizího jazyka na pokročilejší úrovni (AJ či NJ),
  • výborné komunikační dovednosti, spolehlivost,
  • kultivované, příjemné a profesionální vystupování,
  • orientace na zákazníka.

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • stabilní zaměstnání,
  • zaměstnanecké benefity (cenově zvýhodněné firemní výrobky – dorty, jídlo, cukroví, aj.),
  • moderní pracovní prostředí,
  • možnost kariérního růstu.
Kontakt: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

2.8.2017