Seřizovač operátor pro oddělení BG pro linku B5 Brno

Pro našeho významného zákazníka, zabývajícího se výrobou válcových kluzných ložisek v Brně, hledáme pracovníka na pozici: Seřizovač operátor pro oddělení výroby BG. Nástup: IHNED

Pracovní náplň:

  • seřízení a nastavení výrobního stroje
  • vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
  • Provádění kontrolních měření
  • Úklid pracoviště
  • Výměna nástrojů ve stroji

Požadujeme:

  • vyučen v oboru obsluhy CNC nebo seřizovač operátor (praxe podmínkou)
  • ochota pracovat ve 3 – směnném provozu
  • zkušenosti s výrobou výhodou
  • manuální zručnost
  • znalost technických výkresů
  • znalost použití měřidel (posuvné měřítko, mikrometr)
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • moderní pracovní prostředí
  • vysoké platové ohodnocení + benefity + zákonné příplatky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.11.2016