Seřizovač operátor Brno

Informace o pracovním místě Pro našeho významného zákazníka, zabývajícího se výrobou válcových kluzných ložisek v Brně, hledáme pracovníka na pozici: Seřizovač operátor pro oddělení výroby BG. Nástup: IHNED

Pracovní náplň:

  • seřízení a nastavení výrobního stroje
  • vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
  • Provádění kontrolních měření
Požadujeme
  • vyučen v oboru obsluhy CNC nebo seřizovač operátor
  • ochota pracovat ve 3 – směnném provozu
  • zkušenosti s výrobou výhodou
  • manuální zručnost
  • znalost technických výkresů
  • znalost použití měřidel (posuvné měřítko, mikrometr)
Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • moderní pracovní prostředí
  • vysoké platové ohodnocení
  • benefity, dotace na obědy, životní pojištění, flexipasy
V případě zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Lanžhotská 3448/2)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.2.2017