SEŘIZOVAČ OBRÁBĚCÍCH A CNC STROJŮ, Hovorany

Naším zákazníkem je mezinárodní výrobní strojírenská společnost, s velmi silným postavením na světovém trhu. Z důvodu posílení týmu hledáme Seřizovač obráběcích a CNC strojů.

Náplň práce

  • přeměny výroby dle návodů na seřizovacích listech

  • kontrola funkčnosti všech bezpečnostních prvků na všech strojích;

  • Kontrola funkčnosti všech nástrojů pro dodržení kvality výroby (hlídání závitořezu atd.)

  • manipulace s nástroji dle požadavků hospodáře nářadí

  • provádění přeměn výroby a seřizování

  • v případě potřeby výroby zastupování při absenci operátorů nebo přípraváře

  • plnění úkolů vyplývající z norem systému jakosti

  • kontrola provádění údržby strojů a zařízení, výměna a kompletace nástrojů

  • právo rozhodnout o přerušení výroby, pokud není dodržena kvalita nebo zásady bezpečnosti práce

  • doplňování olejové náplně stroje a tvorba záznamu

Požadujeme

  • vyučení ve strojírenském oboru nebo praxi ve strojírenské výrobě

  • základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací

  • schopnost číst strojírenské výkresy

  • znalost funkce a konstrukce strojů

  • manuální zručnost

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

  • 25 dnů dovolené

  • firemní dotované stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • finanční odměna za odpracované roky a při životním jubileu

  • firemní akce

  • další zaměstnanecké bonusy

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hovorany (295)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.3.2017