Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, významnou firmu, hledáme vhodné uchazeče na pozici SEŘIZOVAČ JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ:

Nabízíme:

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve 2 směnném provozu (6 - 14 hod a 14 - 22 hod) bez víkendů
  • bonusový systém
  • prémie
  • možnost dalšího vzdělávání (kurzy a školení)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • zaškolení ve Švýcarsku hrazené firmou

Náplň práce:

  • seřizování, obsluha a údržba strojů
  • evidování dat o průběhu a výsledcích práce
  • kontrola funkčnosti strojů
  • místo výkonu práce: TURNOV

Požadavky:

  • SOU vzdělání nebo zkušenosti s opravami strojů, seřizováním, úpravami
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost práce s posuvným měřítkem, mikrometrem
Zaujala Vás naše nabídka? Pro více informací posílejte své životopisy na [e-mail byl skryt] nebo volejte na 725 808 049

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

20.3.2017