Seřizovač Frenštát pod Radhoštěm

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Seřizovač do Frenštátu pod Radhoštěm

Náplň práce :

- seřizovaní krimpovacích zařízení a nástrojů
- seřizování dělících a odizolovacích zařízení
- opravy a seřizování mechanických přípravků
- pravidelná údržba výrobního zařízení
- řešení poruch ve výrobě
- návrh a realizace drobných a jednoduchých přípravků

Požadujeme :

- vyučení ideálně v technickém oboru (automechanik, opravář el. - - strojů, instalatér, – elektrikář, zámečník apod.), nebo zkušenosti z - pozice seřizovač, opravář, údržbář
- umění pochopit funkci a vědět si rady
- kladný vztah k technice a mechanice
- zručnost
- pečlivost a svědomitost

Nabízíme :

- stabilní zaměstnání na HPP
- odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností ( 19 000Kč23 500Kč )
- pracovní doba pondělí až pátek, bez svátků
- 2 směnný provoz
- příspěvek na stravné

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Nový Jičín (Revoluční 543/48)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.4.2017