Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta v oblasti potravinářské výroby, hledáme technicky šikovné uchazeče na pozice Procesních operátorů a Seřizovačů. Vhodné i pro ABSOLVENTY - vše Vás naučíme.

Náplň práce:

  • obsluha, kontrola, údržba výrobní linky
  • dodržování stanovených objemů výroby
  • zapisování požadovaných hodnot
  • pravidelné provádění kontrol kvality
  • diagnostikování a řešení veškerých poruch strojů
  • spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ideálně technického či potravinářského směru
  • uživatelská znalost práce na PC
  • praxe se seřizováním strojů výhodou (nikoli podmínkou)
  • technické předpoklady
  • komunikativnost a manuální zručnost

Nabízíme:

  • mzda 30.000 Kč a více
  • práce na HPP, příjemné a čisté pracovní prostředí
  • 12h směny, střídání denní 6-18, a nočních 18-6 směn (krátký / dlouhý týden)
  • firemní svozové autobusy ZDARMA (Benešov, Votice, Olbramovice, Bystřice, Sedlčany, Vlašim, Týnec nad Sázavou, Čerčany, Vrchotovy Janovice, další zastávky po cestě z těchto měst na znamení a dojednání předem)
  • poukázky za 100% docházku ve výši až 6000,- Kč/ročně
  • příplatky, bonusy
  • penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • kafetérie a dobře vybavená kantýna
  • posilovna ZDARMA
  • lékař na pracovišti
  • podniková prodejna (zvýhodněné ceny produktů pro zaměstnance)
  • pracoviště: Benešovsko u Prahy
Zaujala Vás pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat, detaily s Vámi rádi probereme.

Pracoviště:

Středočeský kraj

Datum zadání:

27.7.2018