Nabídka již není aktuální

SAP Konzultant – pro tyto jednotlivé moduly:

Pro našeho klienta přední společnost působící v oboru IT hledáme motivované kandidáty(tky) pro nově vypsané pozice:

SAP KONZULTANT – pro tyto jednotlivé moduly:

MATERIAL MANAGEMENT/ SALES&DISTRIBUTION/ WHAREHOUSE MANAGEMENT/ PLANT MAINTANENCE/ PRODUCTION PLANNING/ FINANCE/ CONTROLLING/ HUMAN CAPITAL MANAGEMENT/ EXTENDED WHAREHOUSE MANAGEMENT/ BUSINESS WHAREHOUSE / BUSINESS INTELLIGENCE/ ABAP DEVELOPMENT.
  • POŽADUJEME:
  • ROZSÁHLÉ ZNALOSTI SAP V PŘÍSLUŠNÉM MODULU
  • VŠ v příslušném oboru
  • Praxe v daném odvětví min. 3 roky
  • Znalost Aj a Nj (alespoň jeden z nich aktivně)
  • Komunikativnost
  • Schopnost snášet vysokou pracovní a cestovní zátěž
  • Schopnost samostatné práce a vedení menšího týmu
  • Schopnost dílčím způsobem navrhovat a případně optimalizovat podnikové procesy
  • NÁPLŇ PRÁCE/ZODPOVĚDNOSTI:

Obchod
  • podílí se na zpracování nabídek
  • podílí se na přípravě a realizuje prezentace u zákazníka
  • účastní se dalších presale aktivit
  • vytváří informační zpětnou vazbu o obchodních příležitostech u zákazníka

Návrh realizace
  • ovládá metodiku implementace (směrnice)
  • zpracování cílového konceptu implementace modulu

Realizace
  • nastavení (customizace) modulu
  • konverze dat
  • realizace úkolů v definovaném čase a rozsahu
  • zpracování dokumentace projektu
  • zpracování dokumentace nastavení
  • zpracování uživatelská dokumentace
  • práce s OSS

Servis
  • aktivní práce s helpdeskem, řešení dílčích problémů
  • PRAVOMOCI
  • pracuje samostatně nebo přímo řídí menší projektový tým pracující na určité fázi,

popř. na určitém výstupu projektu
  • zajišťuje přímé vedení členů projektového týmu a přiděluje úkoly jednotlivým členům týmů
  • uplatňuje pravomoci vyplývající z metodiky implementace
  • eskaluje problémy na vedení projektu nebo na nadřízeného
  • NABÍZÍME:
  • zázemí přední a perspektivní společnosti v oboru IT
  • práci na zajímavých projektech pro významné klienty
  • motivující platové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv s přátelskou atmosférou
  • poměrně flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice
  • podporu osobního i profesního růstu, podporu dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • možnost využití zaměstnaneckých benefitů (firemní vůz, mobil, notebook, sportovní akce, firemní lyžování atd.)

Lokalita: Hlavní město Praha
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru
IT projektový manažer, Programátor
Datum zadání: 24.8.2015