Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

21.1.2017 EXTERNÍ ODHADCE NEMOVITOSTÍ Jihomoravský kraj
21.1.2017 Pracovník controllingu Jihomoravský kraj
21.1.2017 Specialista/specialistka controllingu výroby Jihomoravský kraj
9.1.2017 TELEFONNÍ BANKÉŘ Jihomoravský kraj

Samostatný / á finanční účetní

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti účetního poradenství, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Samostatný / á finanční účetní.

Co Vás čeká:

  • Kompletní vedení účetnictví pro více klientů
  • Účtování oblasti majetku, zásob, pohledávek a závazků
  • Zpracování přiznání k DPH
  • Komunikace s auditory a daňovými poradci
  • Měsíční a roční uzávěrkové operace

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Orientaci v účetní a daňové problematice
  • Praxi v oboru min. 3 roky
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Znalost programu POHODA - výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, možnost flexibilní pracovní doby
  • Smlouvu na dobu neurčitou

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na [e-mail byl skryt]
Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Bankovnictví a pojišťovnictví
Bankovní poradce
Datum zadání: 6.1.2017